Rabo ClubSupport-actie

terug naar overzicht

Donderdag, 8 september 2022

Beste leden, Vanaf kermismaandag kan er gestemd worden bij de Rabobank. Dit jaar organiseert Rabobank Noord-Limburg wederom de Rabo ClubSupport-actie. De stemperiode duurt van 5 tot en met 27 september. Bij de Rabo ClubSupport-actie verdeelt de bank een gedeelte van de winst onder de deelnemende verenigingen en stichtingen uit de regio NoordLimburg. Leden beslissen De leden van de Rabobank bepalen zelf hoe dit bedrag wordt verdeeld, door hun stem uit te brengen op de clubs die zij een warm hart toedragen. Elk lid van Rabobank Noord-Limburg kan 3 stemmen verdelen (over 3 verschillende clubs). Stemmen verloopt via de Rabo App of Rabo Internetbankieren. Heb je wel een rekening van bij de Rabo, maar ben je nog geen lid, dan kun je je aanmelden als lid. Dat is gratis. Hengelsport vereniging De Forel evenals 38 andere verenigingen en stichtingen uit Beesel-Reuver doen ook weer mee! Denk daarbij onder andere aan het Burgerbos , De Zonnebloem, Reuvers Mannenkoor. Help ons Hoe meer stemmen er op De Forel worden uitgebracht, hoe hoger de financiële ondersteuning. Van de bijdrage konden we eerder al nieuwe vijvers realiseren. Jouw stem is geld waard! Heb je zelf géén Rabobank-rekening? Ook dan kun je helpen. Stuur deze nieuwsbrief dan door naar je familie of kennissen die wél een Raborekening hebben en vraag hen om hun stem te geven aan H.S.V. De Forel. Elke stem is geld waard! Laat deze dus niet verloren gaan en stem op jouw 3 favoriete clubs, waaronder natuurlijk De Forel. Hengelsport groeten Namens het bestuur Jos Wolters

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies